O nás

Firma Caravan Centrum Pardubice byla založena v dubnu 2012. Ač jsme jedna z nejmladších firem na trhu obytných vozů, máme za sebou více jak 15 let zkušeností z cestování obytnými vozy po celé Evropě.
Rozhodli jsme se věnovat tomu, co nás baví, našemu dlouholetému koníčku, a v květnu 2012 jsme dovezli první tři zbrusu nové obytné vozy německé značky LMC. Zároveň jsme získali výhradní zastoupení tohoto tradičního výrobce obytných vozů a přívěsů pro český trh.  Od října roku 2012 se s vlastní expozicí pravidelně zúčastňujeme výstav v Praze a Brně.

V roce 2017 si naši klienti mohou vybrat z 35 modelů obytných vozů a 40 modelů přívěsů, v půjčovně si osobně prohlédnout 12 obytných vozidel se zastoupením všech kategorií - alkovnových, polointegrovaných i plně integrovaných, a několik obytných přívěsů. Pronajměte si na týden jakýkoli vůz, otestujte ho řádně před koupí, a my Vám pak tento pronájem odečteme z kupní ceny!

Německá značka LMC, s 60letou tradicí, dnes patří do rodiny Hymer. Hlavní konkurenční výhodou tohoto poctivého výrobce jsou použité materiály Long Life Technologie (LLT) - absolutně bezdřevá konstrukce, kompozitní materiály, pěny, lamina. Díky těmto materiálům disponují vozy LMC skvělou doložností - výjimkou nejsou třeba 600 kg doložnosti u alkoven či polointegrálů. Materiály jsou lehké, pevné, nepodléhají teplotním rozdílům, auto tedy nijak nepracuje, nekřupe. Jediný výrobce obytných vozů, který dává 12letou záruku na těsnost vozů! LMC vyváží auta především na skandinávský trh, kde je tamní drsné klimatické podmínky opravdu pečlivě prověří. Díky LLT si kupujete trvanlivý poctivý výrobek, který si svou hodnotu drží opravdu dlouho. 

Jsme si dobře vědomi toho, že naše činnost Vám má zprostředkovat nezapomenutelné chvíle poznání, objevování či odpočinku v obytném voze, a podle toho ke své práci přistupujeme. Naše práce prodejem rozhodně nekončí!  Pokud se budete chtít stát majiteli nového vozu značky LMC, rádi s Vámi vybereme to nejvýhodnější rozložení a konfiguraci. Samozřejmostí je kompletní servis této značky.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi a doufáme, že Vám budeme moci brzy popřát šťastnou cestu. Naše hlavní zásada je férové jednání se všemi. A když už něco zkazíme, protože jsme také lidi, tak to přiznáme a hned se snažíme o nápravu. Slovo držíme.

Kontaktní informace

IMPORTÉR
Caravan Centrum Pardubice s.r.o.
Stéblová 65
533 45 Stéblová

PROVOZOVNA PARDUBICE
Caravan Centrum Pardubice s.r.o.
Stéblová 65
533 45 Stéblová
Zobrazit na mapě

E-mail: info@cpce.cz
Web: www.cpce.cz
Telefon: +420 702 017 296

PROVOZOVNA Praha - západ
Obytné vozy s.r.o.
Areál VGP Park
U Špejcharu 503/A4
252 67 Tuchoměřice

E-mail: skolil@pujcovna-vozu-obytnych.cz
Telefon: +420 720 333 333